TMZ GRUP

HAYALLERİNİZİN MİMARI

TMZ GRUP İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YANINIZDA.

Daha güzel bir İstanbul, daha güzel bir Türkiye için hayallerinizdeki konutları inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

TMZ GRUP

MÜTEAHHİTLİK VE GAYRİMENKUL

SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL YAKLAŞIM

TMZ GRUP İstanbul'da uzun yıllardır Müteahhitlik ve Gayrimenkul yatırımcılığı anlamında profesyonel kadrosu ile bir çok müşteriye destekler vermektedir.

TAMAMLANMIŞ PROJE

KORKMAZKAYA LIFE

TMZ GRUP & KORKMAZ GRUP ORTAKLIĞI

Korkmaz Kaya Life projesi TMZ Grup ve Korkmaz Grup ortaklığı inşa edilmiştir. 2 blok halinde yükselen Korkmaz Kaya Life projesi toplam 44 adet konuttan meydana gelmektedir.

PROJEYİ İNCELE

TAMAMLANMIŞ PROJE

KORKMAZKAYA ÇEŞME

SEKTÖRÜNDE PROFESYONEL YAKLAŞIM

Çamçeşme mahallesinde inşa ettiğimiz projemiz 2500 m2 alanda 80 daireden oluşmaktadır. Projemizde çeşitli sosyal alanlar, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik sistemli yapılmıştır.

PROJEYİ İNCELE

TMZ GRUP İNŞAAT YATIRIMLARI

Ülkemizde en hızlı büyüyen iş kollarından biri olan inşaat sektöründe Tmz Grup tamamladığı başarılı projeler ile hızlı bir başarı ivmesi yakalamıştır. Projelerinde kaliteden ödün vermeden estetik unsurları göz önünde bulundurarak projelerini tam zamanında müşterilerine teslim etmiştir. İnşaat yatırımlarınız ile ilgili destek almak ve yeni iş fikirleri ile ilgili ortaklıklar kurmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.