TMZ GRUP HAKKINDA

Tmz Grup şirketi olarak bizler klasik inşaatçılık geleneğini modern mimari anlayışla yoğurarak adından söz ettiren projeler inşa ediyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız yapıların tümünde müşterilerimizin rahat ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için sosyal alanları, güvenlik unsurunu öncelik olarak benimsedik.
Bir şehirdeki yapılar o şehrin karakteristiğini belirler. Ona belli bir ruh kazandırır. Hızla büyüyen Türkiye’ye yakışır projeler üretmek ve var olanı daha da güzelleştirmek için uzman mimar ekibimiz ve ustalarımız ile var gücümüzle çalışıyoruz.
Doğru yerde doğru zamanda projeler üreterek müşterimizin bir ömür rahat yaşam sürmelerini hedefliyoruz. Ulaşım konusunda sıkıntısız, şehrin stresinden uzak olmasına rağmen şehirden kopmayan projeler yapmak için en doğru lokasyonlarda projelerimizi inşa ediyoruz.
Murat KAYA
Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYONUMUZ

ŞEFFAFLIK VE ETİK DEĞERLER

Yaptığımız projelerde şeffaflık en önemli yapı taşımız. Gerçekleştirilen projelerde kullanılan üründen yapılan işçiliğe kadar tüm süreçlerimiz kayıt altında tutularak gerektiğinde denetlenebilir haldedir.

YENİLİKÇİ MİMARİ ANLAYIŞ

Yapılarımızın tümünde yenilikçi mimari anlayışı kullanıyor ve göze hoş gelen, yaşanabilir yapılar inşa ediyoruz. Çünkü bir ömür mutlu bir yuvada yaşamak insanımızın hakkı.

KALİTELİ YAŞAM ALANLARI

Sağlık, güvenlik, kalite huzurlu bir yaşam için olmazsa olmaz değerler. Bunun farkında olan bir firma olarak yapılarımızın tümünde bu değerleri gözetiyoruz.