TMZ GRUP YÖNETİM KURULU

Tmz Grup şirketi inşaat sektöründe planlı, istikrarlı ve disiplinli yönetim biçimi ile adından çokça söz ettiriyor. Özellikle Anadolu yakasında bitirmiş ve bitmekte olan projelerimiz halkımız tarafından beğeniliyor ve tercih ediliyor.
Yürüdüğümüz bu yolda kararlı ve güçlü bir şekilde ilerlerken edindiğimiz tüm tecrübeleri yeni nesillere yani ülkemizin geleceği olan gençlerimize aktarmayı sürdürüyoruz. Bu yolda şirketimizi emin adımlar ile ileri taşıyan yönetim kurulu üyeleri ne ve çalışanlarımız ile bir aile yapısı kurduk.
Ülkemizi iyi ve kötü günde var gücümüzde destekledikleri ve bize kattıkları değerler için tüm TMZ grup ailesine teşekkür ederiz.

Yönetim Kurulu Başkanı                         : Murat KAYA

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı       : Tuncay KAYA

VİZYONUMUZ

ŞEFFAFLIK VE ETİK DEĞERLER

Yaptığımız projelerde şeffaflık en önemli yapı taşımız. Gerçekleştirilen projelerde kullanılan üründen yapılan işçiliğe kadar tüm süreçlerimiz kayıt altında tutularak gerektiğinde denetlenebilir haldedir.

YENİLİKÇİ MİMARİ ANLAYIŞ

Yapılarımızın tümünde yenilikçi mimari anlayışı kullanıyor ve göze hoş gelen, yaşanabilir yapılar inşa ediyoruz. Çünkü bir ömür mutlu bir yuvada yaşamak insanımızın hakkı.

KALİTELİ YAŞAM ALANLARI

Sağlık, güvenlik, kalite huzurlu bir yaşam için olmazsa olmaz değerler. Bunun farkında olan bir firma olarak yapılarımızın tümünde bu değerleri gözetiyoruz.